KURUMSAL İLETİŞİM OFİSİ

Ekibimiz

not-acordeon
Metin Göksel
Kurumsal İletişim Direktörü
2123597481
metin.goksel@boun.edu.tr
Figen Atalan
Projeler Danışmanı
2123596703
figen.atalan@boun.edu.tr
not-acordeon
Etkinlik Birimi
Nihal Albayrak
Etkinlikler Yönetmeni
2123596703
nihal.albayrak@boun.edu.tr
Ekin Soğukpınar
Salonlar ve İdari İşler Sorumlusu
2123596609
ekin.sogukpinar@boun.edu.tr
Serkan Baştuğ
Salonlar ve İdari İşler Görevlisi
2123596609
serkan.bastug@boun.edu.tr
Devrim Baştuğ
Sarıtepe Kampüsü Kurumsal İletişim Ofisi Sorumlusu ve Teknisyen
2123597959
devrim.bastug@boun.edu.tr
acordeon
Asistanlar
acordeon
Salonlar
Muhammet Ali Demir
Altyapı Sorumlusu
muhammet.demir1@boun.edu.tr
2123597777
Albert Long Hall
Gürsoy Aydoğan
Albert Long Hall Bina Amiri / Teknisyen
2123594948
gursoy.aydogan@boun.edu.tr
Volkan Uçar
Teknisyen
2123597189
volkan.ucar@boun.edu.tr
Orhan Baştuğ
Salon Görevlisi
2123597189
orhan.baştug@boun.edu.tr
Garanti Kültür Merkezi
Muhammet Ali Demir
Garanti Kültür Merkezi Bina Amiri
2123597777
muhammet.demir1@boun.edu.tr
Dursun Yavuzer
Teknisyen
2123597777
dursun.yavuzer@boun.edu.tr
Mahmut Koca
Teknisyen / Gece Sorumlusu
2123597777
mahmut.koca@boun.edu.tr
Menevşe Balkıç
Salon Görevlisi
2123597777
Gülhan Kılıç
Salon Görevlisi
2123597777
Fatih Güneş
Teknisyen
2123597777
fatih.gunes@boun.edu.tr
Mehmet Vefa Bektaş
Teknisyen
2123597777
mehmet.bektas@boun.edu.tr
Demir Demirgil Salonu - Özger Arnas Salonu
Mehmet Baş
Salon Görevlisi
2123594545
mehmet.bas@boun.edu.tr
Sinema Salonu
Ali Çağlar Özkan
Sinema Yöneticisi
2123594890
caglar.ozkan@boun.edu.tr
Bulut Atabey
Operatör
2123594890
bulut.atabey@boun.edu.tr
İlyas Karapınar
Salon Görevlisi
2123594890
ilyas.karapinar@boun.edu.tr
Seda Bakar
Salon Görevlisi
2123594890
Sarıtepe Kampüs Salonları
Devrim Baştuğ
Sarıtepe Kampüsü Kurumsal İletişim Ofisi Sorumlusu ve Teknisyen
2123597959
devrim.bastug@boun.edu.tr
İbrahim Bodur Oditoryumu
İbrahim Abdioğlu
Teknisyen
ibrahim.abdioglu@boun.edu.tr
not-acordeon
İletişim Birimi
Özgür Duygu Durgun
İletişim Yönetmeni
2123596590
duygu.durgun@boun.edu.tr
acordeon
Asistanlar
Yılmaz Yeniler
İletişim Asistanı
2123596742
oktay.guney@boun.edu.tr
Gizem Seher
İletişim Asistanı
2123596742
gizem.seher@boun.edu.tr
acordeon
Sosyal Medya Ekibi
İhsan Mercan
sosyalmedya@boun.edu.tr
Beril Aygenç
sosyalmedya@boun.edu.tr
Eren Yiğit Ekici
sosyalmedya@boun.edu.tr
Esin Taşkın
sosyalmedya@boun.edu.tr
Cemal Çimen
sosyalmedya@boun.edu.tr
Serra Korkmaz
sosyalmedya@boun.edu.tr