KURUMSAL İLETİŞİM OFİSİ

Salon Kullanım Kuralları

1. Rezervasyonlar akademik toplantılarda organizasyon yetkilisinin, öğrenci kulüpleri etkinliklerinde ise kulüp adına işlemleri yürüteceği Kurumsal İletişim Ofisi'ne bildirilen isimler tarafından (her kulüpten en fazla üç isim bildirilebilir), e-posta veya ofise gelerek yapılır/kabul edilir. 

2. Kurumsal İletişim Ofisi'ne bağlı toplantı salonlarında teknik ve diğer malzeme hazırlığının uygun şekilde yapılabilmesi için faaliyetler hakkında yazılı onayın faaliyet tarihinden en geç on gün önce Kurumsal İletişim Ofisi'ne bildirilmesi gerekmektedir. 

3. Rektörlükçe onaylanmış ve aşağıda belirtilen mekanlarda gerçekleşecek tüm faaliyetlerde Kurumsal İletişim Ofisi belirtilen koşullara uygun şekilde malzeme ve personel hizmeti vermekle yükümlüdür. 

4. Mesai saatleri dışında gerçekleşen faaliyetlerde görev alan personel için (17:00 sonrası, hafta sonu ve resmi tatillerde) Rektörlük tarafından belirlenmiş mesai ücretleri uygulanır. 

5. Kurumsal İletişim Ofisi demirbaş kaydında olan malzemenin bakımından sorumludur. Arızalanması durumunda takibi Kurumsal İletişim Ofisi tarafından yapılır.********************************

Belirtilen Koşullar

* Taşınabilen teknik ve diğer malzemeler Kurumsal İletişim Ofisi tarafından rezervasyonu yapılan toplantı salonlarında (BÜ Kültür Merkezi, İbrahim Bodur Salonu, Demir Demirgil Salonu, Özger Arnas Salonu,) kullanılabilir. 


* Taşınmaz teknik ve diğer malzemeler; Toplantı salonlarında sabitlenmiş ses ve ışık sistemleri kurulu oldukları mekan dışında kullanılamaz. 

* Demirbaş kaydı Kurumsal İletişim Ofisi'ne ait tüm malzemenin kullanımından Kurumsal İletişim Ofisi sorumludur. İlgili birimlerce onaylanmış faaliyetlerde; faaliyetin gerçekleşeceği mekanda başlangıçtan once kurulumu, kullanımı ve bitiminden sonra toplanması ve taşınmasından Kurumsal İletişim Ofisi teknisyenleri sorumludur.